MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 38 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 280 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Priateľské stretnutie - József Hild v Győri / Diák rendezvény a Hild József Építőipari Technikumban

Publikované:

Priateľské stretnutie na priemyselnej škole stavebnej József Hild, v Győri Naša partnerská škola - Stredná priemyselná škola stavebná Hild József z Győru pozvala našich študentov prvého ročníka na študentské stretnutie, ktoré sa konalo 11. júna 2024. Študenti sa zúčastnili športových a literárnych súťaží, kde si vzájomne zmerali svoje vedomosti, sily a zručnosti v jednotlivých vedomostných a športových disciplínach. Všetky aktivity boli zábavné a zaujímavé. Študenti z oboch škôl prežili pekný spoločný deň. Podujatie bolo veľmi vydarené a úspešné. Na záver tohto stretnutia si študenti pozreli cvičebne a interiér stavebnej univerzity Győr. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie.


Az iskolánk első évfolyamos diákjait meghívták Győrbe, a Hild József Építőipari Technikum diákrendezvényére, ami 2024. június 11-én került megrendezésre. A diákok sport és műveltségi versenyeken vettek részt, ahol összemér. A versenyek szórakoztatóak és érdekesek voltak. Ezen kívül megtekintették a baráti iskolát és körbe vezettek minket a város építészeti egyetemén is. Kellemes napot töltöttek együtt a két iskola tanulói. A rendezvény nagyon színvonalas és sikeres volt. Türelmetlenül várjuk a következő baráti találkozót.

Ing. T. Bődová a PaedDr. Ing. M. Ághová

Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt