MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ÓRAREND  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

Rólunk

Az Ógyallai Építőipari Szakközépiskola immár több mint 35 éve várja tárt karokkal a szlovák és magyar oktatási tannyelvű alapiskolák végzős diákjait e festői szépségű dél-szlovákiai városkában, mely Komárom és Érsekújvár között fekszik. A kb. 260-ra tehető nappali tagozatos diákok számának és a fantasztikus iskolai környezetnek köszönhetően családias hangulatú iskola vagyunk.


További információk

Dátum: | Kategória:

Dňa 09. 11. 2022 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Olympiáda pozostávala s písomnej a ústnej časti, v ktorých žiaci preukázali svoje vedomosti a nadšenie pre štúdium tohto krásneho jazyka. Tento rok sa školského kola zúčastnilo 29 žiakov v zastúpení zo všetkých ročníkov. Víťazi:

  1. miesto Nagy Dóra (IV. A)
  2. miesto ...
Dátum:

Domáca matematická súťaž Konkolyho-Thege Miklósa s medzinárodnou účasťou, 35. ročník. Ďakujeme všetkým školám, sprevádzajúcim kolegom a ich žiakom, že prijali pozvanie. Dúfame, že príklady neboli náročné. Výsledky budú zverejnené ešte pred Vianocami. Ďakujeme kolegyniam za organizáciu a našim žiakom za prípravné práce.

Konkoly-Thege Miklós ...

Dátum:

Lotyšsko 2022

ERASMUS+, STRATEGICKÉ PARTNERSTVÁ MEDZI ŠKOLAMI

Témou tejto vzdelávacej aktivity boli organické potraviny a ich zastúpenie pri zostavovaní zdravého jedálneho lístka, ako aj ich blahodarný účinok na zdravie človeka. Ďalšou súčasťou aktivity bolo spoznávanie lotyšskej kultúry a spôsobu života ľudí v pobaltskej republike. ...

Dátum:

Vynikajúca nálada a super atmosféra v podaní našich žiakov a učiteľov. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tejto aktivity školského parlamentu. Zároveň ďakujeme školskému parlamentu a koordinátorke, Ing. Andrei Bojnákovej za organizáciu.

Kiváló hangulat és nagyszerű légkör a diákjaink és tanáraink jóvoltából. Köszönjük mindenkinek, aki ...

Dátum:

STRATEGICKÉ PARTNERSTVÁ MEDZI ŠKOLAMI Už druhý školský rok prebieha na našej škole projekt v rámci programu Erasmus+, ktorý je zameraný na komplexný a harmonický rozvoj žiaka a spoluprácu medzi európskymi strednými školami. Témou 4. vzdelávacej aktivity bola Šťastná škola a šťastný život. Vzdelávacej aktivity v Taliansku sa zúčastnilo 30 žiakov a ...

SPŠS – ÉKI a Facebookon
Közlemények /Fontos
Elérhetőségek

Iskola

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 035 - 760 2507

Kollégium

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035 - 760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kapcsolat