Opekačka našich prvákov. Szalonnasütés az elsőseinkkel.
Už tradične v tomto období spolu s našimi prvákmi sedíme vonku pri ohnisku . Tento rok sme sa takto stretli 27.05.2026 po večeri . Žiaci si doniesli klobásky, špekáčiky a slaninku. Nechýbala dobrá nálada . Prišla nás pozrieť aj triedna učiteľka prvákov p. uč. K. Filler Plálinkás, ktorá doniesla žiakom v tomto teplom období riadne osvieženie vo forme nanukov. Žiaci sa veľmi potešili a za nanukmi sa len tak zaprášilo. Po dobrej opekačke a pri tlejúcom ohni sme sa nakoniec všetci zišli a pri tónoch gitary v podaní G. Csiba a vedúceho vychovávateľa p. V. Labancza sme si super spoločne zaspievali. Bol to naozaj vydarený večer .
Már hagyománnyá vált, hogy ebben az időszakban az elsősökkel kiülünk a tűzrakó helyhez. Idén 2026.05.27-én, vacsora után gyűltünk így össze. A diákok kolbászt, szafaládét és szalonnát hoztak magukkal. A jó hangulat most sem hiányzott. Meglátogatott minket az elsősök osztályfőnöke, K. Filler Plálinkás tanárnő is, aki ebben a meleg időben igazi felfrissülést hozott a diákoknak jégkrém formájában. A tanulók nagyon örültek neki, és a jégkrémek pillanatok alatt elfogytak. A jó kis sütögetés után, a parázsló tűz mellett végül mindannyian összejöttünk, és G. Csiba, valamint V. Labancz vezető nevelő gitárkísérete mellett szuper jót énekeltünk együtt. Igazán jól sikerült este volt.














