MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 35 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 260 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Školské kolo SOČ / Közpiskolai Szaktevékenység iskolai fordulója

Publikované:

Dňa 27.02.2023 sa konalo školské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti v dvoch kategóriách. V odbore č. 10 – Stavebníctvo, geodézia, kartografia sa súťažilo 10 prác a v odbore č. 05 - Životné prostredie, geológia, geografia 4 práce. Prevažná väčšina súťažných prác bola na veľmi vysokej úrovni. Porota si vybrala dve najlepšie práce v odbore č. 10 a jednu prácu v odbore č. 05, ktoré nás budú reprezentovať v krajskom kole. Autori a názvy najlepších prác: Viacúčelový bytový dom – Patrik Pilinský (IV.A), Villa La Casona – Márton Gőgh (IV.B), Zavlažovanie záhrady rodinného domu- Chiara Rebeca Nagyová (IV.B). Všetkým žiakom držíme palce, zároveň ďakujeme konzultantom za ich prípravu.

Idén 2023.02.27-én került megrendezésre a Középiskolai Szaktevékenységek iskolai fordulója két kategóriában. A 10-es számú kategóriában, ami az „Építőipar, geodézia, térképészet” 10 munka került elbírálásra , míg a 05-ös kategóriában, ami nem más mint a „Környezet, geológia, földrajz” 4 versenymunkát értékeltek. A pályázati munkák túlnyomó többsége igen magas színvonalú volt. Az építészmérnökökből álló zsűri a két legjobb alkotást választotta ki a 10-es kategóriából, míg egy munkát a 05-ös kategóriából, amely a kerületi fordulóban képviseli iskolánkat. A legjobb munkák szerzői és címei: Többfunkciós bérház - Pilinský Patrik (IV.A), Villa La Casona - Gőgh Márton (IV.B), Családi ház kertjének öntözése - Chiara Rebeca Nagyová (IV.B). A továbbjutott diákoknak szorítunk és egyúttal köszönjük a konzultánsoknak a felkészítésüket

Kalendár udalostí

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt