MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 38 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 280 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

EXPERT geniality show

Publikované:

Dňa 28. novembra 2023 sa uskutočnilo aj na našej škole celoslovenská vedomostná súťaž: EXPERT geniality show. Každý súťažiaci si musel zvoliť dve zo šiestich súťažných tém. Súťažné témy sú nasledovné: Od Dunaja k Tatrám; Mozgolamy; Svetobežník; Tajomstvá prírody; Do you speak English?; Góly, body, sekundy. Našu školu reprezentovali z I. A triedy: Petra Gallová, Marcel Slávik, Michaela Žoldošová, z I. B triedy: Dávid Kovács, Tibor Máté Répás, Fanny Vičápy, z I. C triedy: Angelika Ledeczká, z II. A triedy: Tibor Horváth, Denisa Lukůvková, Dávid Mészáros, z II. B triedy: Anasztázia Zvolenská, z III. A triedy: Martin Cséry, Patrik Czigle, Ata Türk, z III. B triedy: Levente Bencz, z III. C triedy: Balázs Csomor, Bence Német a z IV. A triedy: Nikoleta Mészárosová, Rebeka Šimová.

2023 november 28-án iskolánkban is megrendezésre került az országos tudásfelmérő verseny: az EXPERT geniality show. Minden versenyzőnek két témakört kellett választania a felkínált hatból. A témakörök a következők: Dunától a Tátráig; Fejtörők; Világjáró; A természet titkai; Beszélsz angolul; Gólok, pontok, másodpercek. Iskolánkat az I. A osztályból: Petra Gallová, Marcel Slávik, Michaela Žoldošová, az I. B osztályból: Kovács Dávid, Répás Tibor Máté, Vičápy Fanny, az I. C osztályból: Ledeczká Angelika, a II. A osztályból: Tibor Horváth, Denisa Lukůvková, Dávid Mészáros, a II. B osztályból: Zvolenská Anasztázia, a III. A osztályból: Martin Cséry, Patrik Czigle, Ata Türk, a III. B osztályból: Bencz Levente, a III. C osztályból: Csomor Balázs, Német Bence és a IV. A osztályból: Nikoleta Mészárosová, Rebeka Šimová képviselte.

EXPERT geniality show

Publikované:

Dňa 30. novembra 2022 sa uskutočnila aj na našej škole celoslovenská vedomostná súťaž: EXPERT geniality show. Každý súťažiaci si musel zvoliť dve zo šiestich súťažných tém. Súťažné témy sú nasledovné: 1) Od Dunaja k Tatrám; 2) Mozgolamy; 3) Svetobežník; 4) Tajomstvá prírody; 5) Do you speak English?; 6) Góly, body, sekundy. Našu školu reprezentovali z I. A triedy: Lara Ďuriková, Roland Juríček, Denisa Lukůvková, Richard Masaryk, Dávid Mészáros, z I. C triedy: Flórián Krutek, z II. A triedy: Martin Cséry, Patrik Czigle, z II. B triedy: Dávid Szabó, z II. C triedy: Vivien Karácsonyová, Viktória Vincze a z III. A triedy: Vladimíra Končerová, Nikoleta Mészárosová, Denis Pálinkás, Rebeka Šimová. Už sa nevieme dočkať výsledkov. Ďakujeme pani učiteľke PaedDr. Kristíne Pálinkás Filler za organizáciu.

2022 november 30-án iskolánkban is megrendezésre került az országos tudásfelmérő verseny: az EXPERT geniality show. Minden versenyzőnek két témakört kellett választania a felkínált hatból. A témakörök a következők: 1) Dunától a Tátráig; 2) Fejtörők; 3) Világjáró; 4) A természet titkai; 5) Beszélsz angolul; 6) Gólok, pontok, másodpercek. Iskolánkat az I. A osztályból: Lara Ďuriková, Roland Juríček, Denisa Lukůvková, Richard Masaryk, Dávid Mészáros, az I. C osztályból: Krutek Flórián, a II. A osztályból: Martin Cséry, Patrik Czigle, a II. B osztályból Szabó Dávid, a II. C osztályból: Karácsony Vivien, Vincze Viktória és a III. A osztályból: Vladimíra Končerová, Nikoleta Mészárosová, Denis Pálinkás, Rebeka Šimová képviselte. Már alig várjuk az eredményeket. Köszönjük PaedDr. Pálinás Filler Krisztína tanárnőnek a szervezést.

Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt